Logování

V kavárně, cukrárně, restauraci nebo ve Vaší společnosti – firmě si vychutnáte espresso, cappuccino, čaj a další produkty z potištěného nebo nalogovaného sortimentu dle své potřeby. Porcelán či sklo s Vaším logem by mělo vydržet bezpočet mycích cyklů bez újmy na kvalitě. Proto jsme pro Vás připravili různé možnosti úprav a to při různých vypalovacích teplotách které splňují Vaše požadavky.
Co nazýváme logováním či potiskem ? Základem je plošný sítotisk, barevné pigmenty FERRO, dobrá grafika a ruční práce. Aplikace vypalovacích obtisků na hydroglazury 200°C na sklo cca okolo 600°C nebo porcelán cca 800°C

Více z této kategorie: Vysokotlakové pískování »
Coffee Mugs

Není hrnek jako hrnek! Udělejte ze své prodejny značkovou provozovnu. Coffee Mugs vám vyrobí osobitý hrneček, šálek či talířek dle vašeho přání. Vybírat můžete z mnoha druhů, tvarů a barev.

Logo dělá firmu

A my děláme loga! Spolu s vámi vypracujeme grafický návrh a doporučíme odpovídající výběr porcelánu. Díky naší grafice vše dostane úplně jiný rozměr. Chcete-li se presentovat i dárkovým balením, rádi Vám vše pobalíme dle Vašich představ.

Naše nabídka

TECHNOLOGIE
POTISK
SORTIMENT
LOGOVÁNÍ
ČAJE
KÁVA
KÁVOVARY
CO NEVÍTE O KÁVĚ
REFERENCE

Rychlý kontakt

Leon Lee Stecher
Tel: +420 731 151 838
Email: coffeemugs@coffeemugs.cz
Ivana Radová
Tel: +420 606 854 299
Email: ivana.radova@coffeemugs.czZástupce pro Slovensko

hledáme zástupce info na telefonu
Tel: +420 731 151 838