Hydroglazury

V dnešní době lze pomocí hydroglazur naglazovat prakticky cokoliv a to až skoro 100% barevných odstínů PANTONE. Barevnost lesklá či matná, metalické odstíny, crocodille glazury spojené z více barev ( v sekci REFERENCE – ukázky)
Hydroglazura – organická, vypalovaná při cca do 250°C je efektní nedoporučujeme ji ale do myček nádobí a gastroprovozů. Navíc je náchylná na mechanické poškození.
Pro gastrozařízení doporučujeme barevně glazovat sortiment dostupného porcelánu při teplotách 1.220°C což zaručuje bezproblémové používání jak myčkách tak v gastroprovozech. Při této teplotě je dostupná barevnost omezena – na dotaz.
Doporučení: takto upravený porcelán, sklo aj. doporučujeme mít ručně

Více z této kategorie: « Vybarvení pískování
Coffee Mugs

Není hrnek jako hrnek! Udělejte ze své prodejny značkovou provozovnu. Coffee Mugs vám vyrobí osobitý hrneček, šálek či talířek dle vašeho přání. Vybírat můžete z mnoha druhů, tvarů a barev.

Logo dělá firmu

A my děláme loga! Spolu s vámi vypracujeme grafický návrh a doporučíme odpovídající výběr porcelánu. Díky naší grafice vše dostane úplně jiný rozměr. Chcete-li se presentovat i dárkovým balením, rádi Vám vše pobalíme dle Vašich představ.

Naše nabídka

TECHNOLOGIE
POTISK
SORTIMENT
LOGOVÁNÍ
ČAJE
KÁVA
KÁVOVARY
CO NEVÍTE O KÁVĚ
REFERENCE

Rychlý kontakt

Leon Lee Stecher
Tel: +420 731 151 838
Email: coffeemugs@coffeemugs.cz
Ivana Radová
Tel: +420 606 854 299
Email: ivana.radova@coffeemugs.czZástupce pro Slovensko

hledáme zástupce info na telefonu
Tel: +420 731 151 838