Dárková kartonáž

Dárková kartonáž

 

Zde najdete široký výběr krásných a praktických kartonáží, které dodají vašim darům ten správný dotek elegance a ochrání je během přepravy.

Naše dárkové kartonáže jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které poskytují pevnost a stabilitu. Uvnitř naleznete speciální vycpávky a ochranné prvky, které zajistí, že vaše hrnky dorazí k příjemci v dokonalém stavu.

Nabízíme různé designy a styly, aby každý zákazník našel ten pravý obal pro své potřeby. Od minimalistických a elegantních variant až po luxusní a zdobené kartonáže.

S naší možností personalizace můžete ještě více zvýraznit svůj dar. Přidejte vlastní logo, nápis nebo přání, které udělají váš dárek ještě osobnější.

Díky naší rychlé dopravě a spolehlivému balení si můžete být jisti, že vaše dárkové kartonáže dorazí včas a bezpečně.

Coffee Mugs

Není hrnek jako hrnek! Udělejte ze své prodejny značkovou provozovnu. Coffee Mugs vám vyrobí osobitý hrneček, šálek či talířek dle vašeho přání. Vybírat můžete z mnoha druhů, tvarů a barev.

Logo dělá firmu

A my děláme loga! Spolu s vámi vypracujeme grafický návrh a doporučíme odpovídající výběr porcelánu. Díky naší grafice vše dostane úplně jiný rozměr. Chcete-li se presentovat i dárkovým balením, rádi Vám vše pobalíme dle Vašich představ.

Naše nabídka

TECHNOLOGIE
POTISK
SORTIMENT
LOGOVÁNÍ
ČAJE
KÁVA
KÁVOVARY
CO NEVÍTE O KÁVĚ
REFERENCE

Rychlý kontakt

Leon Lee Stecher
Tel: +420 731 151 838
Email: coffeemugs@coffeemugs.cz
Ivana Radová
Tel: +420 606 854 299
Email: ivana.radova@coffeemugs.czZástupce pro Slovensko

hledáme zástupce info na telefonu
Tel: +420 731 151 838